LABDARÚGÁS

ISKOLAI BAJNOKSÁG

Kőszeg, 2019. június 03.
  1. korcsoport

2 B             –           1 A                                                      3:0

Góllövők: Séfer Zétény 2, Pápai Szilárd

2 A             –           1 B                                                      4:0

Góllövők: Horváth Márton, Guzs Ruben, Frank János, Nacsa Dániel

2 A             –           1 A                                                     5:1

Góllövők: Guzs Ruben 2, Horváth Bendegúz 2, illetve Pénzes Dávid

2 B              –           1 B                                                      2:1

Góllövők: Pápai Szilárd 2, illetve Temesi Fábián

1 B              –           1 A                                                     5:0

Góllövők: Dudás Noel 3, Csánits Máté 2

2 A             –           2 B                                                      2:1

Góllövők: Guzs Ruben, Nacsa Dániel, illetve Pápai Szilárd

 

Végeredmény: 1. hely      2 A      9 pont             11:2

  1. hely      2 B      6 pont             6:3
  2. hely      1 B      3 pont             6:6
  3. hely      1 A      0 pont             1:13

Gólkirályok: Guzs Ruben szétlövéssel 4 gól

4 gól lőtt még Pápai Szilárd

Csapatok összeállítása:

1.a Domján Benjamin, Kökényesi Bálint, Pénzes Dávid, Rémai Csongor,

Szekszárdi  Patrik

1.b Kondics Gergő- Csánits Máté, Dudás Noel, Szabó Zsigmond, Szőke Domonkos, Temesi Fábián

2.a Horváth Bendegúz, Nacsa Dániel,- Frank János, Guzs Ruben, Horváth János, Nagy Szebasztián

2.b Szabó Trisztán (2.a)-Háni Zalán (2.b) Horváth Amira, Horváth Krisztián,

Pápai Szilárd, Séfer Zétény

WHC Holding KUPA

„ KI A LEGGYORSABB KI A LEGKITARTÓBB ATLÉTA? ”

SPORT XXI Program Egyéni Verseny

Zalaegerszeg, 2019. 06. 01.

 

60m

U11 lány

  1. hely: HORVÁTH AMIRA 9,81

U13 fiú

  1. hely: CSÖGLEI PÉTER 10,05

 

TÁVOLUGRÁS

U11 lány

1.hely: GÉRNYI ZOÉ                         381 cm

8.hely: PIROS-WURST AMIRA        344 cm

U13 lány

9.hely: PÁPAI NERINA                     412 cm

21.hely: RÓKA BÍBOR                      353 cm

24.hely: KULLAI PETRA                  335 cm

 

KISLABDAHAJÍTÁS

U 11 lány

1.hely: GÉRNYI ZOÉ                         33,15m

6.hely: HORVÁTH AMIRA               19,53m

U13

  1. RÓKA BÍBOR 29,06m

 

800m

U11 lány

1.hely: PIROS-WURST AMIRA        3:04,12

U 13 lány

1.hely: PÁPAI NERINA                     2:36,28

7.hely: KULLAI PETRA                    2:58,41

U 13 fiú

15.hely: CSÖGLEI PÉTER                 3:00,45

 

 

 

 

 

ATLÉTIKA

CSÓTÓ CSÚCSFUTÁS

Szombathely, 2019.május 16.

Húzd balra

I. korcsoport    
fiúlány
Dudás Noel 1.b3. helyHorváth Amira 2.b1. hely
Csánits Máté 1.b4. helyGergye Liliána 3.b2. hely
Szőke Domonkos 1.b5. helyEcker Viktória 1.b4. hely
Temesi Fábián 1.b7. helyDöbrösi Fanni 1.b5. hely
Pápai Szilárd 2.b9. helyEttinger Lara 1.b6. hely
Avar Ármin 1.b10. helyNémeth Nicole 1.a8. hely
Mánya Hanna 2.a9. hely
Németh Fanni 2.a14. hely
II. korcsoport
fiúlány
Marton Olivér 4.a3. helyPápai Nerina 5.b1. hely
Gérnyi Zoé 3.b2. hely
Piros-Wurst Amira 4.a3.hely
Róka Bíbor 4.b4.hely
IV. korcsoport
fiúlány
Béres Milán3. helyIker Natália 7.b1. hely
Róka Bora 7.a2. hely
Sárközi Tirza 7.b4. hely

 

MEGYEI TEREMATLÉTIKA VERSENY

Kőszeg, 2019. március 23.

Húzd balra

I. kcs. rajtverseny
fiúlány
Tamás Nándor 3.b1.helyHorváth Amira 2.b1. hely
Pápai Szilárd 2.b3.helyFrank Bianka 1.a2. hely
Dudás Noel 1.b8.helyDöbrösi Fanni 1.b4.hely
Héra Vivien 2.a5.hely
I. kcs. többkörös futás
fiúlány
Ternyák Norton 3.a3.helyHorváth Amira 2.b1. hely
Dudás Noel 1.b4.helyFrank Bianka 1.a2.hely
Séfer Zétény 2.b6.helyDöbrösi Fanni 1.b3.hely
Héra Vivien 2.a6.hely
II. kcs. Rajtverseny
fiúlány
Szabó Krisztofer 4.b2.helyPápai Nerina 5.b2.hely
Marton Olivér 4.a3.helyGérnyi Zoé 3.b4.hely
Szabó Tamara 3.a5.hely
Lukács Luca 4.b13.hely
II. kcs. többkörös futás
fiúlány
Marton Olivér 4.a2.helyPápai Nerina 5.b1. hely
Szűcs Viktor 3.a4.helySzabó Tamara 3.a2. hely
Csöglei Péter 4.b5.helyGérnyi Zoé 3.b3.hely
Kullai Petra 4.b9.hely
Piros-Wurst Amira 4.a10.hely
Róka Bíbor 4.b11.hely
Lukács Luca 4.b12.hely
III. kcs. rajtverseny
fiúlány
Pintér Krisztián 5.a4.helyRosta Georgina 7.b5.hely
Bencsics Regina 5,a11.hely
Tuczai Izabella 6.b12.hely
III.kcs. ötösugrás
fiúlány
Pénzes Bálint 6.a2.helyPápai Nerina 5.b2.hely
Kohl Hédi 7.a3.hely
Gérnyi Zoé 3.b7.hely
Bencsics Regina 5.a8.hely
Kullai Fanni 6.a14.hely
III.kcs. medicinlabda lökés
fiúlány
Kiss Amina 6.b3.hely
III.kcs. magasugrás
fiúlány
Pénzes Bálint 6.a3.helyRosta Georgina 7.a6.hely
Szabó Bence 5.b4.hely
III.kcs. többkörös futás
fiúlány
Kullai Fanni 6.a1.hely
Tuczai Izabella 6.b4.hely
IV.kcs. rajtverseny
fiúlány
Tóth Levente 8.b2.helySárközi Tirza 7.b1.hely
Tóth Botond 8.b3.hely
IV. kcs. ötösugrás
fiúlány
Tóth Botond 8.b1.hely
Nyerges Hunor 8.b2.hely
IV.kcs. magasugrás
fiúlány
Béres Milán 7.b5.helyEcker Nikolett 7.b2.hely
Ilon Marcella 8.a4.hely
IV.kcs. többkörös futás
fiúlány
Csöglei Patrik 7.b2.helyEcker Nikolett 7.b1.hely
Béres Milán 7.b6.helyIlon Marcella 8.a2.hely
Sárközi Tirza 7.b4.hely

MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ

Szombathely, 2019. március 20.

Húzd balra

II. korcsoport    
fiúlány
Marton Olivér 4.a4.helyPápai Nerina 5.b1. hely
Szűcs Viktor 3.a8. helyKullai Petra 4.b6.hely
Schrott András 5.a34.helySzabó Tamara 3.a7.hely
CsutorásMátyás 4.b35. helyGérnyi Zoé 3.b11. hely
Csóri Ádám 5.b36. helyPiros-Wurst Amira 4.a14.hely
Lakatos Kristóf 5.b37.helyNémeth Mira 3.b15.hely
Kiss Olivér 3.a38.helyFüzi Dalma 3.a26.hely
Horváth Kevin 4.b39.helyLukács Luca 4.b38.hely
Marton Gáspár 3.b41.helyRóka Bíbor 4.b40.hely
Szabó Krisztofer 4.b43.hely
Nardai Zalán 4.b45.hely
Schatzl Olivér 4.a52.hely
Néző Ádám 4.b53.hely
csapat
Marton Olivér, Szűcs Viktor, Schrott András, Csutorás Mátyás, Csóri Ádám
4.hely 75 hszcsapat
Pápai Nerina, Kullai Petra, Szabó Tamara, Gérnyi Zoé, Piros-Wurst Amira
1.hely 25hsz
III. korcsoport
fiúlány
Vert Bence 5.b12.helyKullai Fanni 6.a9.hely
Kovács Ádám 7.b35.helyRosta Georgina 7.b22.hely
Molnár Kornél 7.b36.helyNyerges Hanna 5.b30.hely
Schwahofer Márk 6.b43.helyRandwég Mila 5.b53. hely
Pénzes Bálint 6.a62.helyBencsics Regina 5.a53.hely
Fábián Dániel 6.b63.hely
Szűcs Levente 5.a68.hely
csapat
Vert Bence, Kovács Ádám, Molnár Kornél, Schwahofer Márk
7.hely 126 hszcsapat
Kullai Fanni, Rosta Georgina, Nyerges Hanna, Randwég Mila
5.hely 114 hsz
IV. korcsoport
fiúlány
Wölfinger Erik 8.b7.helyIker Natália 7.b1. hely
Csöglei Patrik 7.b10.helyRóka Bora 7.a2. hely
Sodics Bálint 8.a29.helyEcker Nikolett 7.b7.hely
Vert Tamás 8.b32.helyTancsics Kata 8.a14.hely
Ilon Marcella 8.a25.hely
csapat
Wölfinger Erik, Csöglei Patrik, Sodics Bálint, Vert Tamás
5.hely 78 hszcsapat
Iker Natália, Róka Bora, Ecker Nikolett, Tancsics Kata, Ilon Marcella
1.hely 24 hsz

MEGYEI DIÁKSPORTNAP

Ostffyasszonyfa, 2018. 10. 02.
Futás

Húzd balra

I.. korcsoport
fiúlány
Horváth Márton 2.a3. helyGergye Liliána 3.b1. hely
Temesi Fábián 1.b6.helyHorváth Amira 1.a2. hely
Csánits Máté 1.b7. helyWurst Alma 2.a3. hely
Nacsa Dániel 2.a9. hely
II. korcsoport
fiúlány
Marton Olivér 4.a2. helyPápai Nerina 5.b1. hely
Horváth Kevin 3.b15. helyGérnyi Zoé 3.b4. hely
Vert Zsolt 3.b16. helyNémeth Mira 3.b8. hely
Szabadfi Bence 3.b45. helyFlasch Natalie 4.a11. hely
Füzi Dalma 3.a12. hely
Frank Borbála 5.a22. hely
Szakos Kata 5.b29. hely
III. korcsoport
fiúlány
Vert Bence 5.b3. helyRosta Georgina 7.b7. hely
Kovács Ádám 7.b10. helyTuczai Izabella 6.b8. hely
Molnár Kornél 7.b16. helyKariusz-Horváth Panna 5.a9. hely
Szakos Tamás 6.b68.helyFábián Flóra 6.b11. hely
Polyák Dzsesszika 6.a27. hely
Bencsics Regina 5.a33. hely
Sodics Aliz 5.a34. hely
Hopp Kata 5.a37. hely
Bokor Gréta 5.a45. hely
Balogh Regina 5.a46. hely
IV. korcsoport
fiúlány
Wölfinger Erik 8.b1. helyIker Natália 7.b1. hely
Csöglei Patrik 7.b40. helyRóka Bora 7.a2. hely
Gácsi Marcell 7.a62. helyEcker Nikolett 7.b8. hely
Varga Bence 8.b63. helyKiss Virág 8.b44.hely
Kerékpár

Húzd balra

I.. korcsoport
fiúlány
Nacsa Dániel 2.a3.helyHorváth Amira 2.b4. hely
Szabó Krisztofer 4.b4. hely
II. korcsoport
fiúlány
Szabadfi Bence 3.b9. helySzakos Kata 5.b3. hely
IV. korcsoport
fiú
Csöglei Patrik 7.b3. hely
Mészáros Tamás 8.b13. hely

 

 

Tolnay Kupa

Lukácsháza, 2018. szeptember 28.
Labdarúgás

I. Korcsoport

BALOG          A         –          TOLNAY        B                     4:0

Góllövő: Szabó Krisztofer 2, Lakatos Kristóf, Csóri Ádám

BALOG           A        –         BALOG           B                    9:0

Góllövők: Szabó Krisztofer3, Lakatos Kristóf 3, Gombai Dominik,

Vert Zsolt, Marton Olivér

BALOG           A         –         BERSEK                                  3:0

Góllövők: Szabó Krisztofer2, Lakatos Kristóf

BALOG           B        –         TOLNAY         B                    0:4

 

BALOG           A         –         TOLNAY         A                    3:0

Góllövők: Marton Olivér2, Szabó Krisztofer

BALOG          B          –         BERSEK                                 0:13

BALOG           B          –          TOLNAY        A                    1:3

Góllövők: Nagy Ferenc

Végeredmény:

1.hely Balog A (12 pont)

5. hely Balog B (0 pont)

Legjobb játékos: Szabó Krisztofer Balog A

 

Csapataink összeállítása: A-csapat. Kiss Boldizsár-Csóri Ádám, Gombai Dominik, Lakatos Kristóf, Marton Olivér, Schrott András, Szabó Krisztofer, Vert Zsolt,  Csapatvezető: Gombai János

B-csapat. Tengelics Dominik- Bokor Bálint, Csutorás Mátyás, Horváth Kevin, Marton Gáspár, Molnár Milán, Nagy Ferenc, Szabadfi Bence, Szórádi Milán, Csapatvezető: Szabadfi Bence

Az A-csapatunk meglepő magabiztossággal, kapott gól nélkül lett első.A harmadikos B-csaptunk előtt még sok munka áll a jobb eredmények eléréséért.                                                                                                Gratulálunk!