Békefi István 1.a

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Horváth Emma 1.a

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Papp Bence 1.a

Iskolai mezei-ősz 2. hely

Alapi Rebeka 1.b

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Gergye Anna 1.b

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Mozsolicz Ádám 1.b

História futás 3. hely

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Kiss Noémi 2.a

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Neisz Dorka 2.a

História futás 6. hely

Solymosi Róza 2.a

Iskolai mezei-ősz 2. hely

Csöglei Flórián 2.b

História futás 1. hely

Iskolai mezei-ősz 2. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 4. hely

Döbrösi Zalán 2.b

História futás 2. hely

Sonenntherme Familyrun Lutsmannsburg  8. hely

Schrott Tamás 2.b 

Iskolai mezei ősz 2. hely

Benke Dominik 2.c

Iskolai mezei ősz 1. hely

Gróf Gréti 2.c

Birkózó Gyermekgála Kaposvár 3. hely

Kiss Alíz 3.a

História futás 5. hely

Kiss Virág 3.a

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Kóczán Kolos 3.a

Birkózó Gyermekgála Kaposvár 3. hely

Rádi Borostyán 3.a

Iskolai mezei-ősz 3. hely

História futás 5. hely

Gergye Dia 3.b

História futás 3. hely

Róth Ármin 3.b

Sonnentherme Familyrun, Lutzmannsburg  1. hely

História futás 1. hely

Familyrun-Unterpetersdorf 1. hely

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely  3. hely

Birkózó Gyerekgála Kaposvár 1. hely

Halper Hanna 4.a

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Karácsony Sámuel 4.a

City Cross Kerékpárverseny Kőszeg  6. hely

Koltay Eliza 4.a

Csótó Szigetfutás Szombathely 1. hely

Pénzes Dávid 4.a

História futás 3. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely 1. hely

Rádi Zselyke 4.a

Iskolai mezei-ősz 2. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 5. hely

Szekszárdi Patrik 4.a

Iskolai mezei-ősz  1. hely

Csánits Máté 4.b

História futás 4. hely

Iskolai mezei ősz 3. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 6. hely

Döbrösi Fanni 4.b

Sonenntherme Familyrun Lutsmannsburg  2. hely

Németh Áron 4.b

City Cross Kerékpárverseny Kőszeg  4. hely

Horváth Amira 5.b

História futás 6. hely

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Supairman Zego Kupa Zalaegerszeg távolugrás  2. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 3. hely

Mozsolicz Simon 5.b

História futás 2. hely

Pongrácz Marcell 5.b

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 3. hely

Schrott Zsófia 5.b

City Cross Kerékpárverseny Kőszeg 2. hely

Séfer Zétény 5.b

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 6. hely

 

Horváth Máté 6.a

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Szabó Tamara 6.a

Területi Atlétika Bajnokság, Pápa 600m 5. hely, 2000m 8. hely

Területi Atlétika Bajnokság, Tatabánya  600m 2. hely, 2000m 3. hely

Iskolai mezei-ősz  1. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely  1. hely

Szűcs Viktor 6.a

História futás 5. hely

Gergye Liliána 6.b

Csótó Szigetfutás Szombathely 5. hely

Gérnyi Zoé 6.b

Területi Atlétika Bajnokság, Pápa gerelyhajítás  2. hely, 80 m gát 8. hely, ötösugrás 10. hely

Területi Atlétika Bajnokság, Tatabánya gerelyhajítás 2. hely, távolugrás 14. hely, ötösugrás 17. hely

História futás  1. hely

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 2. hely

Mezei Futó Diákolimpia Szombathely 4. hely

Horváth Tihamér 7.a

Csótó Szigetfutás Szombathely 3. hely

Marton Olivér 7.a

História futás 3. hely

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely 4. hely

Piros-Wurst Amira 7.a

Területi Atlétika Bajnokság, Pápa 600m 7. hely

Területi Atlétika Bajnokság, Tatabánya 600m 6. hely

História futás  2. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely 6. hely

Polyák Mercédesz 7.a

J.K.A. Karate Országos Bajnokság Zalaegerszeg Kumite   3. hely

Budai Flóra 7.b

Ökölvívó Utánpótlás, Eger 1. hely

Serdülő Ökölvívó Európa-Bajnokság 2. hely

Csöglei Péter 7.b

História futás 6. hely

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Gombai Dominik 7.b

Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupa, Eger 2. hely

Kullai Petra 7.b

História futás 6. hely

Németh Bence 7.b

História futás  4. hely

Bencsics Regina 8.a

Iskolai mezei-ősz 3. hely

Kiss Boldizsár 8.a

Asztalitennisz Diákolimpia Megyei Döntő Bük  1. hely

Török Lilla 8.a

Iskolai mezei-ősz  2. hely

Török Rómeó 8.a

Iskolai mezei-ősz 1. hely

 

Pápai Nerina 8.b

Területi Atlétika Bajnokság, Pápa magasugrás 1. hely, ötösugrás 1. hely, 80 m gát 3. hely

Többpróba Országos Bajnokság, Győr négypróba 1.hely

Területi Atlétika Bajnokság, Tatabánya ötösugrás 1. hely, távolugrás 2. hely, 300m síkfutás 2. hely

Sonnentherme familyrun-Lutsmansburg  1. hely

História futás 1.hely

Csótó Szigetfutás Szombathely 1. hely

Szakos Kata 8.b

História futás 9km I. kcs. 5. hely

Iskolai mezei-ősz 1. hely

Egyéb versenyek:

Asztalitennisz Diákolimpia Megyei Döntő Bük

III-IV. k.cs. Fiú 5. hely

Atlétika
Összetett Utánpótlás Országos Bajnokság
Győr 2021. július 03-04.

 

U14 négypróba B-változat

  1. Országos bajnok: Pápai Nerina 2247 pont
  2. Gérnyi Zoé 1291 pont

 

U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.forduló
Tatabánya, 2021. 08. 28-29.

 

Eredmények

 

Pápai Nerina:     ötösugrás                              1. hely 13,23m

távolugrás                             2.hely 503cm

300m-es síkfutás:                  2. hely 43,79

 

Szabó Tamara:   600m-es síkfutás:                 2. hely 1:48,96

2000m-es síkfutás:                   3.hely 7:47,24

 

Piros-Wurst Amira: 600m:                             6. hely 1:53,39

 

Gérnyi Zoé:       gerelyhajítás :                        2.hely 21,60m

távolugrás:                            14. hely 430cm

ötösugrás:                              17.hely 10,69m

 

Atlétika Diákolimpia Ügyességi  Csapatbajnokság
Megyei Döntő-Szombathely

leány magasugrás  1. hely

leány távolugrás  4. hely

fiú távolugrás 5. hely

10x200m-es váltófutás 6. hely

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő Szombathely
  1. k.cs. Leány 2. hely

Fiú 3. hely

III. k.cs. Leány  1. hely

Fiú  3. hely

  1. k.cs. Fiú 2. hely

 

Ökölvívás
Utánpótlás Magyar Kupa
Eger 2021. június 17-20.

Serdülő 70 kg

  1. hely Budai Flóra

Serdülő 46 kg

  1. hely Gombai Dominik
Serdülő Európa Bajnokság
Szarajevó 2021. augusztus 12-20.

70 kg

  1. hely ezüstérmes Budai Flóra

 

Atlétika
Sonnentherme Familyrun
Lutzmannsburg, 2020. szeptember 04.

 U10 Fiú

  1. Róth Ármin
  2. Döbrösi Zalán

U12 Leány

  1. Döbrösi Fanni

U14 Leány

  1. Pápai Nerina