2020. január

I-II. korcsoport

Róth Ármin 1.b

Iskolai teremfutás  2. hely

Körzeti teremfutás 1. hely

Birkózó Érd Kupa Nemzetközi Lakatos Gábor Emlékverseny  2. hely

Iskolai terematlétika  sprint  2. hely kislabda hajítás  4. hely  4 körös futás  1. hely SZUPERBAJNOK  2. hely

 

 

 

 

III-IV. korcsoport
Pápai Nerina 6.b

Sport XXI.sz. atlétikai teremverseny – Zalaegerszeg csapat  1. hely

Iskolai terematlétika  sprint  1. hely,  ötösugrás  1. hely, medicinlabda lökés 1. hely, magasugrás  1. hely 6 körös futás  1. hely

SZUPERBAJNOK

Iskolai teremfutás  1. hely

Körzeti teremfutás  1. hely

 

 

 

Iker Natália 8.b

Iskolai teremfutás  1. hely

Körzeti teremfutás   1. hely

Vienna  Indoor Gala 2020 nemzetközi fedett pályás  U 18-as bajnokság Bécs  800  m  2. hely

Hallenmeisterschaften  internacionales Meeting Nemzetközi fedettpályás U 18-as bajnokság Bécs   800 m  2. hely

Atlétika Olimpiai Reménységek fedettpályás versenye – Pozsony  1. hely

2019. december

I.-II. KORCSOPORT

Szabó Levente 2.a

Úszó Mikulás Kupa –Kőszeg

50 m mell  1. hely

50 m hát  3. hely

25 m gyors  2. hely

 

 

 

 

Baricz Eliza 4.a

Karate Mikulás Kupa-Szombathely  kata  3. hely  kumite 3. hely családi kata     2. hely

 

 

 

 

 

 

III.-IV. KORCSOPORT

 

Polyák Mercédesz 5.a

IJKA Országos Bajnokság-Budapest kata 2. hely kumite 2. hely

2010-14-esek csapat  kata  2. hely

2015-18-asok csapat  kata  2. hely

Karate mikulás Kupa- Zalaegerszeg kata  1. hely kumite 1. hely

 

 

 

 

 

2019. november

I.-II. KORCSOPORT

Gérnyi Zoé 4.b 

Bersek Kupa asztalitenisz – Kőszeg  1. hely

Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia – Bük  1. hely

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia – Celldömölk egyéni 1. hely  csapat  1.hely

Sport XXI. sz. atlétikai verseny – Zalaegerszeg  teremverseny csapat  1. hely, mezei futás egyéni  6. hely csapat  1. hely

 

 

III.-IV. KORCSOPORT

Kiss Dávid Boldizsár 6.a

Bersek Kupa asztalitenisz – Kőszeg   2.  hely

Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia – Bük  1.  hely

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia – Celldömölk csapat  3. hely

 

 

 

 

2019.október

I-II. korcsoport

Szabó Tamara 4.a

Vasi diák sportnap Ostffyasszonyfa futás 1. hely

Csótó futás  Szombathely 1. hely

 

 

 

III-IV. korcsoport 

Pápai Nerina 6.b

Vasi diák sportnap Ostffyasszonyfa futás 1. hely

Csótó futás Szombathely  1. hely

  1. Lanzenkirchen Ortslauf Lanzenkirchen 1. hely

Közép-dunántúli Régió Sport XXI.sz. mezei futás Nemesvámos  2. hely

Glognitzer Innenstadlauf  Glognitzer  1. hely

Iker Natália 8.b

Vasi diák sportnap Ostffyasszonyfa  futás 1. hely

Csótó futás Szombathely  1. hely

  1. Lanzenkirchen Ortslauf Lanzenkirchen U16  1. hely abszolút  1. hely

Mezei futó Serdülő Liga Békéscsaba 2. hely

Mezei futó Serdülő Liga Nemesvámos  4. hely

 

 

2019. szeptember

I-II. korcsoport

Döbrösi Fanni 2.b

História futás     1. hely

Iskolai mezei futás  egyéni 1. hely csapat  1. hely

Family Run Tour – Unterpullendorf  1. hely

Tolnay Kupa futás 1. hely

 

 

Szabó Tamara 4.a

História futás 1. hely

Iskolai mezei futás  egyéni  1. hely  csapat  2. hely

Tolnay Kupa futás  1. hely

 

 

 

III-IV. korcsoport 

Pápai Nerina 6.b

História futás 1. hely

Iskolai mezei futás  egyéni  1. hely  csapat  1. hely

Family Run Tour – Unterpullendorf  1. hely

Tolnay Kupa  futás 1. hely

 

 

 

 

 Iker Natália 8.b

História futás IV.kcs. 1. hely váltó  3. hely

Iskolai mezei futás  egyéni  1. hely  csapat  1. hely

Family Run Tour – Unterpullendorf  U16  1. hely  fő futam U 18  1. hely  női abszolút 3. hely

Tolnay Kupa  futás 1. hely

Országos Serdülő Csapatbajnokság Székesfehérvár 2000m 7. hely  csapat  6. hely

Schaeffer Savaria Futófesztivál Szombathely IV.kcs.  1. hely  női abszolút  1. hely

Schwarzau am Unfeld futás U 16 1. hely  női abszolút  1. hely