“Nyeregbe huszárok!” rajzpályázat

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Sipos Eszter5.b2Vértes Ildikó
Hegedüs Janka7.akülöndíjVértes Ildikó

 

 

“Boldog iskola, boldog iskolás” megyei rajzpályázat

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Peczöli Emma1.akülöndíjBigner Erna
Vincza Sára1.akülöndíjBigner Erna

 

 

Művészeti szemle

Húzd balra

névosztálykategóriaminősítésfelkészítő
Novák Írisz3.bvers-prózaKIEMELT ARANYTóth Judit
"Kalandos utazás" Novák Írisz szóló3.btáncKIEMELT ARANYFöldesiné Németh Csilla
"Álomkór"táncKIEMELT ARANYFöldesiné Németh Csilla
Német nemzetiségi kamarakórusénekaranyLáng-Horváth Rita
"Segíts"táncaranyFöldesiné Németh Csilla
"Túllépni" Baráth Blanka és Tancsics KatatáncaranyFöldesiné Németh Csilla
Polyák Mercédesz4.avers-prózaezüstKőszegfalvi Ágnes
Bodovics Előd5.avers-prózaezüstNyergesné Kornfeind Anita
Baráth Blanka és Pásztor Anett7.aénekezüstLáng-Horváth Rita
Németh Laura8.avers-prózaezüstVirág Zsuzsa
"Emlékkép"táncezüstFöldesiné Németh Csilla
Mentes Málna2.avers-prózabronzPálfy Gyuláné
Nagy Réka3.bvers-prózabronzTóth Judit
Randwég Mila5.bvers-prózabronzVirág Zsuzsa
Nyerges Hanna5.bvers-prózabronzVirág Zsuzsa
Banga Boglárka7.avers-prózabronzVirág Zsuzsa

 

 

Sudoku verseny Csepreg

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Tuczai Erik4.b1Péterfi Józsefné

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló

Egyéni eredmények:

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Szabadfi Bence3.b8Tóth Judit
Gergye Liliána3.b9Tóth Judit
Csánits Erik7.b9Ábrahámné Vörös Edit
Becze Botond3.a18Gyécsek Tiborné
Németh Fanni2.a19Pálfy Gyuláné
Polyák Mercédesz4.a26Kőszegfalvi Ágnes
Révész Kristóf4.a34Kőszegfalvi Ágnes
Becze Bulcsú2.a39Pálfy Gyuláné
Nagy Eszter6.b43Földesiné Németh Csilla
Sárközi Tirza7.b43Ábrahámné Vörös Edit
Séfer Zétény2.b51Krancz Józsefné
Sodics Bálint8.a60Földesi János
Tódor Krisztina6.b68Földesiné Németh Csilla
Schrott András5.a70Földesi János
Sipos Eszter5.b72Földesiné Németh Csilla
Révész Bálint4.a75Kőszegfalvi Ágnes
Jakab Boglárka6.b75Földesiné Németh Csilla
Pápai Szilárd2.b77Krancz Józsefné
Piros-Wurst Amira4.a77Kőszegfalvi Ágnes
Mayer Kolos4.a78Kőszegfalvi Ágnes
Schatzl Olivér4.a80Kőszegfalvi Ágnes
Ternyák Norton3.a83Gyécsek Tiborné
Barabás Bence7.a84Ábrahámné Vörös Edit
Kullai Fanni6.a96Földesiné Németh Csilla
Hajdu Evelin7.b96Ábrahámné Vörös Edit
Avar Sarlott5.b99Földesiné Németh Csilla
Dömötör Kerecsen2.a103Pálfy Gyuláné
Döbrösi Levente7.b104Ábrahámné Vörös Edit
Mozsolicz Simon2.b107Krancz Józsefné
Szabadfi Mirtill2.b108Krancz Józsefné
Németh Kristóf6.a108Földesiné Németh Csilla
Szabó Attila7.a108Ábrahámné Vörös Edit
Szűcs Viktor3.a118Gyécsek Tiborné
Tamás Boglárka6.b118Földesiné Németh Csilla
Bodovics Előd5.a122Földesi János
Horváth Márton2.a126Pálfy Gyuláné
Szakos Tamás6.b126Földesiné Németh Csilla
Varga Barnabás5.b128Földesiné Németh Csilla
Szendrő Olivér4.a134Kőszegfalvi Ágnes
Károlyi Robin4.a135Kőszegfalvi Ágnes
Szakos Kata5.b136Földesiné Németh Csilla
Tuczai Izabella6.a141Földesiné Németh Csilla
Randwég Mila5.b142Földesiné Németh Csilla
Kariusz-Horváth Máté3.a167Gyécsek Tiborné

Csapateredmények:

Húzd balra

osztályhelyezésösszes csapat
2.724
3.334
4.1026
5.1932
6.1229
7.827

 

 

 

„Mutimitdolgozol” országos pályázat

Különdíj a „Nem leszünk mi királylányok” c. színdarabért a 3.b osztálynak. Felkészítő: Tóth Judit.

2019. 02. 12-én Budapesten volt a díjátadás.

 

 

Bersek József Általános Iskola karácsonyi versmondó verseny

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Novák Írisz3.b1. helyTóth Judit
Mentes Málna2.a2. helyPálfy Gyuláné

Bersek József Általános Iskola karácsonyi rajzverseny

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Sipos Eszter5.b1Vértes Ildikó
Mentes Málna2.a3Bigner Erna
Bráder Ákos7.bkülöndíjVértes Ildikó
Gergye Liliána3.bkülöndíjTóth Judit

Éltető mesék mesemondó verseny

Húzd balra

névosztályminősítésfelkészítő
Polyák Mercédesz4.aKIEMELT ARANYKőszegfalvi Ágnes
Torda István4.aaranyKőszegfalvi Ágnes
Horváth Dzsenifer4.bezüstPéterfi Józsefné
Mentes Málna2.abronzPálfy Gyuláné
Horváth Bendegúz2.abronzPálfy Gyuláné

 

 

Az ősz csodálatos színei rajzverseny

Húzd balra

névosztályhelyezésfelkészítő
Gergye Liliána3.b1. helyTóth Judit
Sipos Eszter5.b2. hely + különdíjVértes Ildikó
Avar Sarlott5.b2. helyVértes Ildikó
Ilon Marcella 8.a8.a2. helyVértes Ildikó
Németh Mira3.b2. helyTóth Judit
Sári Dorina2.a3. helyBigner Erna

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csapat 16. hely.

Csapattagok:

Barabás Bence 7.a
Csánits Erik 7.b
Hajdu Evelin 7.b
Szabó Attila 7.a

Felkészítő: Ábrahámné Vörös Edit

Előző évek versenyeredményei

Az előző évek versenyeredményei az alábbi fájlokban találhatók.