Álláslehetőség iskolánkban

A Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola 2020. november 2-i belépéssel munkatársat keres határozatlan időre szóló szerződéssel

FŰTŐ-KARBANTARTÓ-UDVARI MUNKÁS MUNKAKÖRBE.

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő (6 óra/nap)

A munkavégzés helye:

9730 Kőszeg, Deák Ferenc u. 6.

A munkakörbe tartozó járó lényeges feladatok:

A használatban lévő eszközök, anyagok biztonságos használatáról, karbantartásáról gondoskodik. Feladata a zöldterület gondozása (fűnyírás, utak gereblyézése, lehullott gallyak összegyűjtése stb.), az intézmény fűtése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Feltételek:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny

Jelentkezni Nemesné Erdősi Timea intézményvezetőnél az alábbi elérhetőségeken lehet:

06-30/608-3451

06-30/195-8609

[email protected]