Kezdőlap    Sport  Legjobbjaink


Legjobbjaink
 
2017/2018
Csoknyai Nóra
1/A

Iskolai teremfutás 3. hely


2017/2018
Wurst Alma
1/A

Iskolai mezei 1. hely
Iskolai teremfutás 2. hely

 

 

 


2017/2018
Nagy Szebasztián
1/A

Iskolai mezei 3. hely

 

 


2017/2018
Horváth Márton
1/A

Iskolai mezei 2. hely
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás gólkirály
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 

 


2017/2018
Horváth Amira Viktória
1/B

Iskolai mezei 2. hely
Úszó Mikulás Kupa - Kőszeg 25 m gyors 3. hely
50 m mell 3. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 

 

 


2017/2018
Szórádi Erika Liliána
1/B

Iskolai mezei 3. hely
Körzeti teremfutás 2. hely


2017/2018
Séfer Zétény
1/B

Iskolai mezei   1. hely
Iskolai teremfutás 2. hely


2017/2018
Mihályfi Achilles Áron
1/B

Súlyemelő Kiss Róbert Emlékverseny- Zalaegerszeg 1. hely
Haladás VSE. Súlyemelő verseny- Szombathely  2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Szabadfi Mirtill
1/B

Kerékpár Mini Citycross - Kőszeg 4. hely
Úszó Mikulás Kupa- Kőszeg 25m gyors 7. hely

 

 

 


2017/2018
Pápai Szilárd
1/B

Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf   6. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang  12. hely
Trattenbach Alpkogellauf 2. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  5. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 8. hely
Lanzenkirchen Ortslauf 8. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 4. hely
Iskolai teremfutás 3. hely
Körzeti teremfutás 3. hely

 

 


2017/2018
Baricz Eliza
2/A

Karate Mikulás Kupa - Szombathely kumite 3. hely
szivacs kumite 1. hely
Tigrisek Karate Kupa - Sopron Erőnléti vetélkedő 3. hely
Gohon kumite  2. hely

 


2017/2018
Füzi Dalma
2/A

Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 6. hely
Iskolai teremfutás 2. hely


2017/2018
Szabó Tamara
2/A

História Futás 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 

 

 


2017/2018
Nagy Ferenc
2/A

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 4. hely


2017/2018
Szűcs Viktor
2/A

Iskolai mezei 1. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 


2017/2018
Gérnyi Zoé
2/B

História Futás 3. hely
Tolnay Kupa   futás 3. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 2. hely
Iskolai teremfutás 3. hely
Körzeti teremfutás 2. hely
Tollaslabda Diákolimpia Megyei Döntő - Szombathely 1. hely

 

 


2017/2018
Gergye Liliána
2/B

História Futás 5. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 3. hely
Tollaslabda Diákolimpia Megyei Döntő -Szombathely 2. hely

 


2017/2018
Vert Zsolt
2/B

História Futás 5. hely
Tolnay Kupa   labdarúgás legjobb játékos
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás gólkirály

 

 


2017/2018
Szabadfi Bence
2/B

Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa kerékpár 2. hely
Kerékpár Mini Citycross - Kőszeg 2. hely
Úszó Mikulás Kupa - Kőszeg 50m gyors 2. hely
50m pillangó 1. hely
25m gyors 3. hely


2017/2018
Marton Gáspár
2/B

História Futás 6. hely


2017/2018
Németh Mira
2/B

Csatafutás – Szentgotthárd  1. hely
História Futás 4. hely
Trattenbach Alpkogellauf 4. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang 4. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 4. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 5. hely
Körzeti teremfutás 3. hely

 

 

 

 


2017/2018
Horváth Kevin
2/B

Tolnay Kupa  futás  3. hely
Iskolai mezei  3. hely
Iskolai teremfutás 2. hely
Körzeti teremfutás 3. hely


2017/2018
Flasch Natalie
3/A

Iskolai mezei 2. hely


2017/2018
Piros-Wurst Amira
3/A

Tolnay Kupa futás 2. hely

 

 


2017/2018
Marton Olivér
3/A

História Futás 2. hely
Vasi Diákspotnap - Ostffyasszonyfa futás 5. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 5. hely
Iskolai teremfutás 2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Csutorás Mátyás
3/B

História Futás 3. hely
Iskolai mezei  2. hely
Iskolai teremfutás 3. hely

 

 


2017/2018
Horváth Brendon Antónió
3/B

DFB- Paule-Schnupper-Abzeichen - futás 1. hely, dobás  3. hely

 

 


2017/2018
Róka Bíbor
3/B

Csatafutás - Szentgotthárd   U10 800 m 4. hely

 

 


2017/2018
Csöglei Péter
3/B

História Futás 4. hely
Körzeti teremfutás 3. hely


2017/2018
Szabó Krisztofer
3/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár  5. hely

 

 


2017/2018
Polyák Mercédesz
3/A

Karate Mikulás Kupa- Szombathely kata 3. hely
szivacs kumite 7. hely

 


2017/2018
Bencsics Regina
4/A

Tolnay Kupa futás 2. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely
Iskolai teremfutás 2. hely
Körzeti teremfutás 3. hely


2017/2018
Pápai Nerina
4/B

Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf  U10 1. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang U10 1. hely
Trattenbach Alpkogellauf U10 1. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  U10 1. hely
História Futás 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 1. hely
Lanzenkirchen Ortslauf - Lanzenkirchen 1. hely
Iskolai mezei   1. hely
Csótó Csúcsfutás   1. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 1. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 1. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 

 


2017/2018
Szakos Kata
4/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár  2. hely

 

 


2017/2018
Kiss Barnabás
4/B

História Futás 6. hely


2017/2018
Lakatos Kristóf
4/B

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 6. hely
Iskolai teremfutás 3. hely
Kék Sünik ULC Tuti-Textil Sport 36 Kupa-labdarúgás Körmend  gólkirály
Körzeti teremfutás 3. hely


 


2017/2018
Csóri Ádám
4/B

Kék Sünik ULC Tuti-Textil Sport 36 Kupa- labdarúgás-Körmend legjobb kapus

 

 


2017/2018
Vert Bence
4/B

Tolnay Kupa futás 1. hely
Nemzetközi U11-es Labdarúgás Torna Wildon 2. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 2. hely
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás  gólkirály
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 

 

 


2017/2018
Polyák Dzsesszika Andrea
5/A

História Futás 6. hely
Iskolai teremfutás 3. hely
ASKÖ Évzáró verseny-ritmikus sportgimnasztika Oberpullendorf
- labda duó 3. hely, karika egyéni 2. hely


2017/2018
Tuczai Izabella Jázmin
5/B

Síugró Landes Cup - Mürrzuschlag ugrás 2. hely,
északi összetett 2. hely
Síugró Landes Cup- Murau ugrás 2. hely
északi összetett   1. hely
Landes Cup- Rottenmann Síugrás 1. hely
északi összetett 1. hely
Landes Cup- Eisenerz síugrás 2. hely
északi összetett 1. hely
Raiffeisen Landes Cup összetett végeredménye:
síugrás 2. hely, északi összetett 1. hely
Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa görkorcsolya  1. hely
Síugró Országos Bajnokság - Planicia K-30 2. hely K-45   1. hely
Síugró Landes Cup - Ramsau 1. hely


2017/2018
Pillisz Írisz
5/B

Mikulás Kupa-úszás   25 m gyors  6. hely
50 m gyors 6. hely
50 m mell 2. hely

 


2017/2018
Németh Alex
5/B

32. Sparkasse Ortslauf Aspang 5. hely
Trattenbach Alpkogellauf 6. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 6. hely

 

 

 

 

 


2017/2018
Abért Olivér
5/B

Tolnay Kupa labdarúgás   gólkirály
Kék Sünik ULC Tuti-Textil Sport 36 Kupa- labdarúgás-Körmend gólkirály

 


2017/2018
Róka Bora
6/A

Csatafutás - Szentgotthárd  2. hely
Trattenbach Alpkogellauf U14 1600 m hegyi futás 2. hely
Pamaner Sommernachtslauf U14 1000 m  2. hely
História Futás 3. hely
Tolnay Kupa futás 2. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 4. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 2. hely
Zillingdorfer Silvesterlauf U14 2. hely
Iskolai teremfutás 2. hely
Körzeti teremfutás  2. hely
Újonc Fedett pályás Országos Atlétikai Bajnokság 60 m    7. hely
4x 200 m váltó 8. hely

 

 

 

 


2017/2018
  Kohl Hédi
6/A

Síugró Landes Cup - Mürrzuschlag ugrás 2. hely,
északi összetett  1. hely
Síugró Landes Cup- Murau ugrás 3. hely
északi összetett 2. hely
Landes Cup- Rottenmann síugrás 3. hely
északi összetett 3. hely
Landes Cup- Eisenerz síugrás 3. hely
északi összetett  3. hely
Raiffeisen Landes Cup összetett végeredménye:
síugrás 3. hely, északi összetett  3. hely
OB-Planicia K-35 1. hely, K-45  2. hely

 

 


2017/2018
Pádár Petra
6/A

Iskolai mezei 3. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 4. hely

 

 


2017/2018
Horváth Máté
6/A

Tolnay Kupa labdarúgás legjobb játékos


2017/2018
Gácsi Marcell
6/A

Tolnay Kupa asztalitenisz 1. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz  3. hely

 

 

 


2017/2018
Almási Leila
6/B

História Futás 5. hely

 

 


2017/2018
Sárközi Tirza
6/B


Lutzmannsburg- ORF Burgenland Family Run U14 3. hely
Gyulai Memorial Atlétika Nagydíj - Székesfehérvár
Te mennyit futsz 100-on? 5. hely
NivoMed Kupa Úszóverseny - Marcali 100 m hát 4. hely,100 m mell  5.hely
100 m gyors 8. hely,
100  m pillangó 3.hely, 200 m vegyes 4. hely
Csatafutás- Szentgotthárd 4. hely
Kőszeg Duatlon TriKids Cup 5. hely
Ausztria Triatlon Kids Aquathlon - Podersdorf  8. hely
Duatlon Diákolimpia Megyei Döntő- Körmend  1. hely
Futófesztivál - Szombathely 5. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár 2. hely
Duatlon Diákolimpia Országos Döntő- Marcali  24. hely
Úszó Mikulás Kupa- Kőszeg 100m gyors 3. hely
100m mell 3. hely
400 m gyors 1. hely
Újonc Fedett pályás Országos Atlétikai Bajnokság- Budapest 60m 54. hely
Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 100 m gyors 2. hely, 50 m mell 2. hely


2017/2018
Iker Natália
6/B

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
Pandorf- 18. Int. Straßenlauf U14 1200 m 1. hely
Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf U14 1400 m 1. hely
Lutzmannsburg- ORF Burgenland Family Run U14 1. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang U14 2235 m   1. hely
22. Stinatzer Abendlauf & Halbmaraton U14 2000 m 1. hely
Trattenbach Alpkogellauf U 14 1600 m hegyi futás 1. hely
Pamaner Sommernachtslauf U 14 1000 m 1. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  1. hely
História Futás tömeg 1. hely, III. korcsoport  1. hely
Futófesztivál -Szombathely 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely, asztalitenisz 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Országos Ki a leggyorsabb, legkitartóbb -Zalaegerszeg 800 m 1. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 1. hely
Lanzenkirchen- Ortslauf 1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely
Lanzenkirchen -váltó 1. hely
Sárvári félmaraton 1. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 1. hely
Zillingdorfer Silvesterlauf U14 1. hely,
abszolút    1. hely
Silvestrelauf- Siegendor U14 1. hely, abszolút 1. hely
Iskolai teremfutás  1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely
Újonc Fedett pályás Országos Atlétikai Bajnokság- Budapest 2000m 2. hely
4x200 m váltó 8. hely

 

 

 

 

 

 

 


2017/2018
Rosta Georgina
6/B

Tolnay Kupa  futás  3. hely

 

 


2017/2018
Ecker Nikolett
6/B

Körzeti Teremfutás  3. hely

 

 


2017/2018
Béres Milán
6/B

Wiener Neustadt – 25. Akademiepaklauf 4. hely
Trattenbach Alpkogellauf  4. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf 3. hely
Tolnay Kupa     futás 2. hely, asztalitenisz 3. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Innenstadtlauf- Gloggnitz 7. hely
Lanzenkirchen Ortslauf 4. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcs futás 3. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 2. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 3. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely
Újonc Fedett pályás Országos Atlétikai Bajnokság-Budapest 300m 19. hely
60 m                30. hely

 

 

 


2017/2018
Csöglei Patrik
6/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár 5. hely
Iskolai mezei 2. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 4. hely
Iskolai teremfutás 2. hely
Körzeti teremfutás 3. hely

 

 


2017/2018
Kovács Ádám
6/B

Területi Szabadfogású Diákolimpia -Kaposvár 3. hely
Tolnay Kupa  futás 3. hely
Iskolai mezei 3. hely

 

 

 


2017/2018
Bujtás Roland
6/B

Mikulás Kupa - Kőszeg labdarúgás gólkirály
Iskolai teremfutás 3. hely

 


2017/2018
  Ilon Marcella
7/A

Iskolai mezei 2. hely
Iskolai teremfutás 3. hely

 

 


2017/2018
  Polgár Emma Eszter
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz 2. hely

 

 


2017/2018
  Scheck Dóra
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz  1. hely
Asztalitenisz Ambrózy Kupa- Vasszécseny 5. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 1. hely
Városi Asztalitenisz verseny - Szentgotthárd 2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Csik Áron
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz 1. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 1. hely

 


2017/2018
Mentes Gergő
7/B

Tolnay Kupa   asztalitenisz  3. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 2. hely

 

 


2017/2018
  Wölfinger Erik
7/B

História Futás 2. hely
Tolnay Kupa futás 3. hely

 

 

 


2017/2018
Bigner Petra
8/A

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
História Futás 4. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 5. hely
Iskolai teremfutás 2. hely
Körzeti teremfutás 2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Hankó Annamária
8/A

Tolnay Kupa futás 2. hely, asztalitenisz  3. hely
Iskolai mezei  1. hely
Csótó Csúcsfutás   2. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely


2017/2018
Németh Mihály Márk
8/B

Csatafutás - Szentgotthárd 2003-2004. 1. hely
9,5 km 1998-2012. 3. hely
História Futás IV. korcsoport 1. hely,
9000 m 1. hely
Atlétika Balaton Bajnokság nyílt 400 m 12. hely
Trattenbach Alpkogellauf  2. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás  1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely
Iskolai teremfutás 1. hely
Körzeti teremfutás 1. hely

 


2017/2018
Adorján Kira Andrea
8/B

Tolnay Kupa futás 3. hely

 

 


2017/2018
Tóth Eliza
8/B

Iskolai mezei 3. hely


2017/2018
Tátrai Bence József
8/B

História Futás  5. hely

 

 


2017/2018
Csuka Levente
8/B

História Futás 6. hely
Iskolai teremfutás 3. hely

 


2017/2018
Ecker Dávid
8/B

Atlétika Budapest - bajnokság serdülő 300 m  10. hely
Országos Serdülő Atlétika Csapatbajnokság 4x100 m 6. hely
Serdülő Váltófutás Országos Bajnokság -Budapest
4x100 m 4. hely,  4x300m            7. hely
Tolnay Kupa futás 2. hely
Iskolai mezei 2. hely
Iskolai teremfutás 2. hely


2017/2018
Kovács Lóránt
8/B

Területi Szabadfogású Diákolimpia - Kaposvár 2. hely
Birkózó Diák Országos Bajnokság - Kaposvár   3. hely

 

 

 

 


2017/2018
Németh Olivér
8/B

Iskolai mezei  3. hely

 

 


Firefox vagy Google Chrome böngészőkre optimalizálva!