Kezdőlap    Sport  Legjobbjaink


Legjobbjaink
 
2017/2018
Wurst Alma
1/A

Iskolai mezei 1. hely

 

 

 


2017/2018
Nagy Szebasztián
1/A

Iskolai mezei 3. hely

 

 


2017/2018
Horváth Márton
1/A

Iskolai mezei 2. hely
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás gólkirály

 

 

 


2017/2018
Horváth Amira Viktória
1/B

Iskolai mezei 2. hely
Úszó Mikulás Kupa - Kőszeg 25 m gyors 3. hely
50 m mell 3. hely

 

 

 


2017/2018
Szórádi Erika Liliána
1/B

Iskolai mezei 3. hely


2017/2018
Séfer Zétény
1/B

Iskolai mezei   1. hely


2017/2018
Mihályfi Achilles Áron
1/B

Súlyemelő Kiss Róbert Emlékverseny- Zalaegerszeg 1. hely
Haladás VSE. Súlyemelő verseny- Szombathely  2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Szabadfi Mirtill
1/B

Kerékpár Mini Citycross - Kőszeg 4. hely
Úszó Mikulás Kupa- Kőszeg 25m gyors 7. hely

 

 

 


2017/2018
Pápai Szilárd
1/B

Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf   6. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang  12. hely
Trattenbach Alpkogellauf 2. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  5. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 8. hely
Lanzenkirchen Ortslauf 8. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 4. hely

 

 

 


2017/2018
Baricz Eliza
2/A

Karate Mikulás Kupa - Szombathely kumite 3. hely
szivacs kumite 1. hely

 


2017/2018
Füzi Dalma
2/A

Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 6. hely

 


2017/2018
Szabó Tamara
2/A

História Futás 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely

 

 

 

 


2017/2018
Nagy Ferenc
2/A

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 4. hely


2017/2018
Szűcs Viktor
2/A

Iskolai mezei 1. hely

 

 


2017/2018
Gérnyi Zoé
2/B

História Futás 3. hely
Tolnay Kupa   futás 3. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 2. hely

 

 

 


2017/2018
Gergye Liliána
2/B

História Futás 5. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 3. hely

 

 


2017/2018
Vert Zsolt
2/B

História Futás 5. hely
Tolnay Kupa   labdarúgás legjobb játékos
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás gólkirály

 

 


2017/2018
Szabadfi Bence
2/B

Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa kerékpár 2. hely
Kerékpár Mini Citycross - Kőszeg 2. hely
Úszó Mikulás Kupa - Kőszeg 50m gyors 2. hely
50m pillangó 1. hely
25m gyors 3. hely


2017/2018
Marton Gáspár
2/B

História Futás 6. hely


2017/2018
Németh Mira
2/B

Csatafutás – Szentgotthárd  1. hely
História Futás 4. hely
Trattenbach Alpkogellauf 4. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang 4. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 4. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 5. hely

 

 

 

 

 


2017/2018
Horváth Kevin
2/B

Tolnay Kupa  futás  3. hely
Iskolai mezei  3. hely

 


2017/2018
Flasch Natalie
3/A

Iskolai mezei 2. hely


2017/2018
Piros-Wurst Amira
3/A

Tolnay Kupa futás 2. hely

 

 


2017/2018
Marton Olivér
3/A

História Futás 2. hely
Vasi Diákspotnap - Ostffyasszonyfa futás 5. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 5. hely

 

 

 

 

 


2017/2018
Csutorás Mátyás
3/B

História Futás 3. hely
Iskolai mezei  2. hely

 

 

 


2017/2018
Horváth Brendon Antónió
3/B

DFB- Paule-Schnupper-Abzeichen - futás 1. hely, dobás  3. hely

 

 


2017/2018
Róka Bíbor
3/B

Csatafutás - Szentgotthárd   U10 800 m 4. hely

 

 


2017/2018
Csöglei Péter
3/B

História Futás 4. hely


2017/2018
Szabó Krisztofer
3/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár  5. hely

 

 


2017/2018
Polyák Mercédesz
3/A

Karate Mikulás Kupa- Szombathely kata 3. hely
szivacs kumite 7. hely

 


2017/2018
Bencsics Regina
4/A

Tolnay Kupa futás 2. hely
Iskolai mezei 3. hely
Csótó Csúcsfutás 5. hely

 


2017/2018
Pápai Nerina
4/B

Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf  U10 1. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang U10 1. hely
Trattenbach Alpkogellauf U10 1. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  U10 1. hely
História Futás 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 1. hely
Lanzenkirchen Ortslauf - Lanzenkirchen 1. hely
Iskolai mezei   1. hely
Csótó Csúcsfutás   1. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 1. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 1. hely

 

 

 


2017/2018
Szakos Kata
4/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár  2. hely

 

 


2017/2018
Kiss Barnabás
4/B

História Futás 6. hely


2017/2018
Lakatos Kristóf
4/B

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 6. hely

 

 

 

 


2017/2018
Vert Bence
4/B

Tolnay Kupa futás 1. hely
Nemzetközi U11-es Labdarúgás Torna Wildon 2. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 2. hely
Mikulás Kupa- Kőszeg labdarúgás  gólkirály

 

 

 

 


2017/2018
Polyák Dzsesszika Andrea
5/A

História Futás 6. hely

 

 


2017/2018
Tuczai Izabella Jázmin
5/B

Síugró Landes Cup - Mürrzuschlag ugrás 2. hely,
északi összetett 2. hely
Síugró Landes Cup- Murau ugrás 2. hely
északi összetett   1. hely
Landes Cup- Rottenmann Síugrás 1. hely
északi összetett 1. hely
Landes Cup- Eisenerz síugrás 2. hely
északi összetett 1. hely
Raiffeisen Landes Cup összetett végeredménye:
síugrás 2. hely, északi összetett 1. hely
Vasi Diáksportnap- Ostffyasszonyfa görkorcsolya  1. hely
Síugró Országos Bajnokság - Planicia K-30 2. hely K-45   1. hely
Síugró Landes Cup - Ramsau 1. hely


2017/2018
Pillisz Írisz
5/B

Mikulás Kupa-úszás   25 m gyors  6. hely
50 m gyors 6. hely
50 m mell 2. hely

 


2017/2018
Németh Alex
5/B

32. Sparkasse Ortslauf Aspang 5. hely
Trattenbach Alpkogellauf 6. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 6. hely

 

 

 

 

 


2017/2018
Róka Bora
6/A

Csatafutás - Szentgotthárd  2. hely
Trattenbach Alpkogellauf U14 1600 m hegyi futás 2. hely
Pamaner Sommernachtslauf U14 1000 m  2. hely
História Futás 3. hely
Tolnay Kupa futás 2. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Iskolai mezei 2. hely
Csótó Csúcsfutás 4. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 2. hely
Zillingdorfer Silvesterlauf U14 2. hely

 

 


2017/2018
  Kohl Hédi
6/A

Síugró Landes Cup - Mürrzuschlag ugrás 2. hely,
északi összetett  1. hely
Síugró Landes Cup- Murau ugrás 3. hely
északi összetett 2. hely
Landes Cup- Rottenmann síugrás 3. hely
északi összetett 3. hely
Landes Cup- Eisenerz síugrás 3. hely
északi összetett  3. hely
Raiffeisen Landes Cup összetett végeredménye:
síugrás 3. hely, északi összetett  3. hely
OB-Planicia K-35 1. hely, K-45  2. hely

 

 


2017/2018
Pádár Petra
6/A

Iskolai mezei 3. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 4. hely

 

 


2017/2018
Horváth Máté
6/A

Tolnay Kupa labdarúgás legjobb játékos


2017/2018
Gácsi Marcell
6/A

Tolnay Kupa asztalitenisz 1. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz  3. hely

 

 

 


2017/2018
Almási Leila
6/B

História Futás 5. hely

 

 


2017/2018
Sárközi Tirza
6/B


Lutzmannsburg- ORF Burgenland Family Run U14 3. hely
Gyulai Memorial Atlétika Nagydíj - Székesfehérvár
Te mennyit futsz 100-on? 5. hely
NivoMed Kupa Úszóverseny - Marcali 100 m hát 4. hely,100 m mell  5.hely
100 m gyors 8. hely,
100  m pillangó 3.hely, 200 m vegyes 4. hely
Csatafutás- Szentgotthárd 4. hely
Kőszeg Duatlon TriKids Cup 5. hely
Ausztria Triatlon Kids Aquathlon - Podersdorf  8. hely
Duatlon Diákolimpia Megyei Döntő- Körmend  1. hely
Futófesztivál - Szombathely 5. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár 2. hely
Duatlon Diákolimpia Országos Döntő- Marcali  24. hely
Úszó Mikulás Kupa- Kőszeg 100m gyors 3. hely
100m mell 3. hely
400 m gyors 1. hely

 

 


2017/2018
Iker Natália
6/B

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
Pandorf- 18. Int. Straßenlauf U14 1200 m 1. hely
Wiener Neustadt - 25. Akademiepaklauf U14 1400 m 1. hely
Lutzmannsburg- ORF Burgenland Family Run U14 1. hely
32. Sparkasse Ortslauf Aspang U14 2235 m   1. hely
22. Stinatzer Abendlauf & Halbmaraton U14 2000 m 1. hely
Trattenbach Alpkogellauf U 14 1600 m hegyi futás 1. hely
Pamaner Sommernachtslauf U 14 1000 m 1. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf  1. hely
História Futás tömeg 1. hely, III. korcsoport  1. hely
Futófesztivál -Szombathely 1. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely, asztalitenisz 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 1. hely
Országos Ki a leggyorsabb, legkitartóbb -Zalaegerszeg 800 m 1. hely
Innenstadtlauf - Gloggnitz 1. hely
Lanzenkirchen- Ortslauf 1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely
Lanzenkirchen -váltó 1. hely
Sárvári félmaraton 1. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 1. hely
Zillingdorfer Silvesterlauf U14 1. hely,
abszolút    1. hely

 

 

 

 

 

 


2017/2018
Rosta Georgina
6/B

Tolnay Kupa  futás  3. hely

 

 


2017/2018
Béres Milán
6/B

Wiener Neustadt – 25. Akademiepaklauf 4. hely
Trattenbach Alpkogellauf  4. hely
Schwarzauer Steinfeld- Ufer-Lauf 3. hely
Tolnay Kupa     futás 2. hely, asztalitenisz 3. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 2. hely
Innenstadtlauf- Gloggnitz 7. hely
Lanzenkirchen Ortslauf 4. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcs futás 3. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 2. hely
Lanzenkirchen Sparkasse Lauftour-2017. összetett pontverseny 3. hely

 

 

 


2017/2018
Csöglei Patrik
6/B

Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa kerékpár 5. hely
Iskolai mezei 2. hely
Sport XXI. sz. mezei futás 4. hely

 

 

 


2017/2018
Kovács Ádám
6/B

Területi Szabadfogású Diákolimpia -Kaposvár 3. hely
Tolnay Kupa  futás 3. hely
Iskolai mezei 3. hely

 

 

 


2017/2018
Bujtás Roland
6/B

Mikulás Kupa - Kőszeg labdarúgás gólkirály

 

 


2017/2018
  Ilon Marcella
7/A

Iskolai mezei 2. hely


2017/2018
  Polgár Emma Eszter
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz 2. hely

 

 


2017/2018
  Scheck Dóra
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz  1. hely
Asztalitenisz Ambrózy Kupa- Vasszécseny 5. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 1. hely
Városi Asztalitenisz verseny - Szentgotthárd 2. hely

 

 

 

 


2017/2018
Csik Áron
7/B

Tolnay Kupa asztalitenisz 1. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 1. hely

 


2017/2018
Mentes Gergő
7/B

Tolnay Kupa   asztalitenisz  3. hely
Bersek Kupa- asztalitenisz 2. hely

 

 


2017/2018
  Wölfinger Erik
7/B

História Futás 2. hely
Tolnay Kupa futás 3. hely

 

 

 


2017/2018
Bigner Petra
8/A

Csatafutás - Szentgotthárd 1. hely
História Futás 4. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás 5. hely

 

 

 

 

 


2017/2018
Hankó Annamária
8/A

Tolnay Kupa futás 2. hely, asztalitenisz  3. hely
Iskolai mezei  1. hely
Csótó Csúcsfutás   2. hely

 


2017/2018
Németh Mihály Márk
8/B

Csatafutás - Szentgotthárd 2003-2004. 1. hely
9,5 km 1998-2012. 3. hely
História Futás IV. korcsoport 1. hely,
9000 m 1. hely
Atlétika Balaton Bajnokság nyílt 400 m 12. hely
Trattenbach Alpkogellauf  2. hely
Tolnay Kupa futás 1. hely
Vasi Diáksportnap - Ostffyasszonyfa futás  1. hely
Iskolai mezei 1. hely
Csótó Csúcsfutás 1. hely

 

 


2017/2018
Adorján Kira Andrea
8/B

Tolnay Kupa futás 3. hely

 

 


2017/2018
Tóth Eliza
8/B

Iskolai mezei 3. hely


2017/2018
Tátrai Bence József
8/B

História Futás  5. hely

 

 


2017/2018
Csuka Levente
8/B

História Futás 6. hely

 

 


2017/2018
Ecker Dávid
8/B

Atlétika Budapest - bajnokság serdülő 300 m  10. hely
Országos Serdülő Atlétika Csapatbajnokság 4x100 m 6. hely
Serdülő Váltófutás Országos Bajnokság -Budapest
4x100 m 4. hely,  4x300m            7. hely
Tolnay Kupa futás 2. hely
Iskolai mezei 2. hely


2017/2018
Kovács Lóránt
8/B

Területi Szabadfogású Diákolimpia - Kaposvár 2. hely
Birkózó Diák Országos Bajnokság - Kaposvár   3. hely

 

 

 

 


2017/2018
Németh Olivér
8/B

Iskolai mezei  3. hely

 

 


Firefox vagy Google Chrome böngészőkre optimalizálva!